Vítáme Vás na oficiálních stránkách oddílu cvičících složek TJ Sokol Bořitov! Již více než 100 let se v Bořitově věnujeme zdokonalování těl a pohybu, který má pozitivní účinky jak na náš fyzický, tak psychický stav. Pokud chcete zpevnit postavu a udělat něco pro svoje zdraví, jste na správné adrese! Ke cvičení zveme všechny zájemce jak z Bořitova, tak i jeho okolí.

Pondělí 16:30 – 17:30

Oblíbené cvičení dětí – pod vedením cvičitelky a dohledu rodičů si děti procvičují obratnost, pohyblivost a pohybovou koordinaci.

Cvičitelka: Šárka Marečková

Úterý 17:00 – 18:00

Cvičení zaměřené na pohybovou všestrannost, obratnost, fyzickou kondici, cvičení na nářadí, sportovní a míčové hry. Pestrý program cvičení je vhodný pro všechny chlapce, je i vhodným doplňkem pro specializované mladé sportovce v kopané, florbalu, plavání či dalších sportech.

Cvičitelé: Honza Svoboda, Kuba Machorek

Středa 16:00 – 17:40

Cvičení je zaměřeno na pohybovou koordinaci, obratnost, fyzickou kondici, posilování s cílem zpevnění postavy a správné držení těla, základy aerobiku, míčové hry, cvičení na sportovním nářadí a s náčiním – stuhy, kužely, obruče. Cvičí se ve 2 družstvech, mladší a starší žačky.

Cvičitelky: Ing. Ludmila Matoušková, Lenka Ťoupková, PhDr. Šárka Hlavatá

Středa 18:00 – 19:30

Zdravotně-kondiční cvičení zaměřené na posílení svalů, zlepšení pohyblivosti kloubů, zpevňování postavy. Cvičení s využitím osvědčených metod power-joga, kalanetika, pilates, základní aerobik, posilování a strečink. Přispívá nejen ke zlepšení fyzické kondice, ale i psychické pohody.

Cvičitelka: Ing. Ludmila Matoušková

Úterý, čtvrtek 19:30 – 20:30

Stepaerobik (úterý), kondiční aerobik (čtvrtek). Posilování, protahovací cviky, strečink pro zvýšení fyzické kondice, zpevňování a tvarování postavy.

Cvičitelka: Marie Petráková

Neděle 18:15 – 19:45

Organizátorka: Ramzija Hrunková (tel. 731 472 060)

Cvičitel: Petr Antoš