Hlavní menu

» úvodní stránka » kopaná » badminton » stolní tenis » aerobik

Hledej na internetu

Návštevnost

Návštìvnost webu

Zajímavé odkazy

www.seznam.cz
Integrovaný dopravní systém jihomoravského kraje
Jízdní rády

Aktuálně

V letošním roce 2015 - 2016 se Badmintonový oddíl „ Čápů“ přihlásil do Brněnského městského přeboru - VI. ligy

Základní část:

Jsou za námi tato utkání:

1.TJ Sokol Bořitov - TJ Slavoj Podivín3 : 5
Body uhráli v singlu Michal Hejč, ve čtyřhře Tonda Hráček a Ondra Sehnal , v mixu Ivana Čermáková s Ondrou Sehnalem. První domácí utkání , kde jsme sahali i k bodu za remízu, nebýt smolně prohraného zápasu Tondy Hráčka.
 
2.BC Lokomotiva Kunovice“ C“ - TJ Sokol Bořitov2 : 6
Body uhráli v singlu Martin Zatloukal , Michal Kafoněk a Tereza Čermáková. Ve čtyřhře Ondra Sehnal +Tonda Hráček, Martin Zatloukal + Michal Kafoněk, Tereza a Ivana Čermákovy. Výsledek sice vypadá jednoznačně, ale čtyři utkání jsme vyhráli až ve třech setech. Dvě dokonce 20: 22 ve třetím setu. Výborný výsledek našeho družstva.
 
3.TJ Sokol Bořitov - TJ Chropyně „ C“5 : 3
Body uhráli Tonda Hráček a Tereza Čermáková ve dvouhře, v mixu Ivana Čermáková s  Ondrem Sehnalem. Ve čtyřhře Martin Zatloukal, Michal Hejč a Tereza a Ivana Čermákovy.
Štěstí se přiklonilo k nám , dvě dvouhry jsme ubojovali ve třech setech.
 
4.4. TJ Sokol Bořitov - SKP Kometa Brno- badminton „ D“4 : 4
Body získali ve dvouhře Martin Zatloukal, Tonda Hráček, Michal Hejč. Ve čtyřhře Tereza a Ivana Čermákovy.
Poprvé v historii jsme se mohli seznámit s hrou asiatů , kteří nastoupili ve čtyřhře mužů soupeře. Remíza a zisk bodu je velmi cenný pro další působení v soutěži.
 
5.VSK VUT Brno - TJ Sokol Bořitov6 : 2
S favoritem skupiny jsme získali body ve čtyřhrách. Jednak Ondra Sehnal s Tondem Hráčkem a Martin Zatloukal s Michalem Kafoňkem.
 
6.TJ Sokol Židlochovice - TJ Sokol Bořitov5 : 3
Dobrý výsledek, protože jsme nehráli v nejsilnějším složení. Body uhráli ve dvouhře Michal Kafoněk a Tereza Čermáková, ve čtyřhře Ondra Sehnal a Tonda Hráček
 
7.TJ Sokol Bořitov - Spartak PBS Brno3 : 5
Body získali Tonda Hráček ve dvouhře, Martin Zatloukal s Michalem Kafoňkem ve čtyřhře a Ivana Čermáková s Ondrem Sehnalem v mixu. Škoda prohraného třetího setu ve čtyřhře žen, mohli jsme pomýšlet i na remízu.
 
8.TJ Sokol Bořitov - BC RSC Brno „C“8 : 0
I přes kontumaci dvou čtyřher mužů z důvodu chybného nasazení do zápasů , je naše výhra jednoznačná . Body získali Tonda Hráček, Michal Hejč, Michal Kafoněk, Tereza Čermáková ve dvouhře, Ivana a Tereza Čermákovy ve čtyřhře a Ivana s Ondrem Sehnalem v mixu.
 
9.SK Badminton Uherské Hradiště - TJ Sokol Bořitov4 : 4
Poslední utkání základní skupiny, které přineslo důležitý bod do tabulky. Body získali: Tonda Hráček a Tereza Čermáková v singlu, Tereza a Ivana Čermákovy ve čtyřhře, Ivana a Ondra Sehnal v mixu.

Čtvrtfinále
 
10.TJ Slavoj Podivín - TJ Sokol Bořitov5 : 3
V základní skupině nás tento soupeř porazil také pět tři. Odveta nám tedy nevyšla. Body získali Tonda Hráček v singlu, Martin Zatloukal s Michalem Kafoňkem ve čtyřhře a Ivana Čermáková s Ondrou Sehnalem v mixu.

O umístění 5. - 6. místo
 
11.TJ Sokol Bořitov - TJ Židlochovice „ B“5 : 3
Vítězné závěrečné utkání se smutnějším koncem. Body získali Tonda Hráček, Michal Hejč ve dvouhře, Tonda Hráček s Michalem Hejčem a Tereza a Ivana Čermákovy ve čtyřhře. Ivana Čermáková s Ondrou Sehnalem v mixu. Tady vzájemná utkání dopadla nerozhodně, proto rozhodoval vzájemný poměr setů. Ten jsme prohráli 18 : 16.
 

V základní skupině se umístilo naše družstvo na výborné šestém místě a postoupilo do play off, ve kterém se o další postup popere 12. 3. 2016 s oddílem TJ Slavoj Podivín.

Sezonu jsme ukončili na velmi dobrém šestém místě z deseti družstev. Poděkování patří nejen hráčům, kteří reprezentují náš oddíl Čápů v Brněnském městském přeboru- VI. ligy, ale i Ondrovi Sehnalovi za organizování soutěže.

^^ na zacátek stránky ^^


Výsledkový servis:

Výsledkový servis je umístěn na www.boritov.cz ( v sekci sokol, badminton). na www.jmbadminton.cz .

^^ na začátek stránky ^^


Další zápasy:

Rozpis utkání a tabulka je sice k nahlédnutí na www.badminton–brno.wz.cz, ale termíny jsou jen orientační, hraje se vždy po vzájemné domluvě.

Akce:

Badmintonový oddíl Čápů uspořádal 27. 12. 2015 “ Tradiční” a “ Netradiční” vánoční turnaj. Tradiční turnaj se odehrál v Ráječku s těmito výsledky:


Celkové výsledky :1. Tereza Čermáková - Dan Bláha
2. Ivana Čermáková - Tonda Hráček
3. Michal Kafoněk - Ivoš Zukal
4. Zuzana Sehnalová - Michal Hejč
5. Mirka Zukalová - Ondra Sehnal

Netradiční turnaj se odehrál v Bořitově, s cílem vtáhnout do soutěžení i diváky. Jednalo se o soutěž dovednostní s tímto výsledkem:


Celkové výsledky :1. Alois Ťoupek
2. Jarka Fojtová
3. Jana Nováková

^^ na začátek stránky ^^

webmaster: ®DavidS ©2007
Přidat k oblíbeným
Optimalizováno pro rozlišení 1280 x 1024