Pozvánky na akce TJ Sokol Bořitov v únoru 2019

posted in: Archiv, Novinky | 0

Vážení spoluobčané, v měsíci únoru se uskuteční v prostorách sokolovny tyto dvě události:

Výroční veřejná členská schůze TJ Sokol Bořitov

Koná se v pátek 22. února 2019 v 18 hod. v sokolovně. Zveme všechny aktivní cvičence a sportovce, přispívající členy i bořitovskou veřejnost. Na programu schůze bude zhodnocení činnosti a hospodaření za rok 2018, příprava roku 2019, ukázky cvičení žactva. Těšíme se na vaši účast.

Košt o nejlepší pálenku,

který se koná v sobotu 23. února v 17 hod. v sále sokolovny. Turistický oddíl pořádá jubilejní 10.ročník „Koštu“, na kterém můžete ochutnat a porovnat kvalitu pálenek a zároveň se pobavit v příjemné atmosféře i se svými přáteli. Soutěžní pálenku předejte pořadatelům v pátek 22. února od 17 do 20 hod v klubovně sokolovny v 0,5l lahvi označenou svým jménem a názvem produktu včetně ročníku. Hodnotit může každý účastník koštu, ze všech hodnocení se spočítá výsledná známka pálenky a stanoví se pořadí. První tři nejlepší pálenky budou oceněny diplomem, medailí a věcnou odměnou.

Na košt je zvána široká veřejnost nejen z Bořitova. Za předaný vzorek obdržíte volnou vstupenku. Pro ostatní je cena vstupenky 80 Kč, která zahrnuje možnost degustace s hodnocením vzorků a občerstvení, které je zajištěno formou bufetu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *