Historie výsledků tradičních cyklistických závodů „O mistra Bořitova“

2017

V roce 2017 proběhl 49. ročník tradičního silničního cyklistického závodu „ O mistra Bořitova“, přálo sluníčko což se také projevilo ve velké účastí zvláště mladých závodníků. Přes 80 závodníků soutěžilo v 17 kategoriích a všichni se zasloužili svým výkonem a sportovním nasazením o pěkný závod a sportovní zážitek.

Jednotliví vítězové se stali „Mistry Bořitova“ – přehled výsledků v jednotlivých kategoriích

Na medailová místa se probojovali:

kategorie: umístění:
odrážedla, ročník 2015 1. David Burger
2. Abigail Crháková
3. Natálie Sklenářová
odrážedla, dívky ročník 2014 1. Markéta Kopecká
2. Zuzana Židová
3. Iva Konečná
odrážedla, chlapci ročník 2014 1. Dominik Honěk
2. Tadeáš Svoboda
3. Kryštof Dudek
odrážedla, dívky roč. 2013 1. Nikola Lengálová
2. Zuzana Kovářová
3. Sofie Sehnalová
odrážedla, chlapci roč.2013 1. Josef Pavlíček
2. Tomáš Polák
3. Marek Gerneš
odrážedla,dívky roč.2012 1. Anna Škaroupková
2. Pavlína Kopecká
odrážedla,chlapci roč.2012 1. Václav Holík
2. David Včelař
kola 100m,dívky roč.2012 1. Kristýna Gryzová
2. Anna Škaroupková
3. KateřinaPařízková
kola 100m,chlapci roč.2012 1. Marek Žid
2. Eliáš Svoboda
3. Šimon Včelař
kola 200m,dívky roč.2010-11 1. Kateřina Špidlová
2. Tereza Lengálová
3. Elen Kovalová
kola 200m,chlapci roč.2010-11 1. Alex Kučera
2. David Čiháček
3. Matyáš Chovan
kola 300m,dívky roč.2008-09 1. Zuzana Gernešová
2. Aneta Kovalová
3. Veronika Vrbová
kola 300m,chlapci roč.2008-09 1. Matěj Kafoněk
2. Martin Špidla
3. Nicolas Kučera
kola 500m,dívky roč.2006-07 1. Dominika Lančová
2. Markéta Pařízková
3. Sára Schiffnederová
kola 500m,chlapci roč.2006-07 1. Jiří Sázavský
2. Daniel Ambroz
3. Tomáš Topolář
kola 1 okruh,dívky roč.2003-05 1. Markéta Blažková
kola 1 okruh,chlapci roč.2003-05 1. Ondřej Kupsa
2. Jan Bartek
3. Jan Jelínek

 

2016

V roce 2016 proběhl 48. ročník tradičního silničního cyklistického závodu „ O mistra Bořitova“, zařazený Českou unií sportu do akce „ Sportuj s námi „ se konal za chladnějšího počasí ale se silnou účastí zvláště mladých závodníků. Téměř stovka závodníků urputně bojovala v 17 kategoriích s následujícím medailovým umístěním.

Jednotliví vítězové se stali „Mistry Bořitova“ – přehled výsledků v jednotlivých kategoriích

Umístění v jednotlivých kategoriích na medailových místech:

kategorie: umístění:
odrážedla, ročník 2014 1. Tadeáš Svoboda
2. Darja Dobiášová
3. Markéta Kopecká
odrážedla, dívky roč. 2013 1. Nikola Lengálová
2. Sofie Odehnalová
3. Sofie Sehnalová
odrážedla, chlapci roč.2013 1. Marek Gerneš
2. Jáchym Krejčí, Tomáš Polák
odrážedla,dívky roč.2011-12 1. Kristýna Grycová
2. Anna Škaroupková
3. Beáta Ostrá
odrážedla,chlapci roč.2011-12 1. Alex Kučera
2. Tomáš Tihon
3. Patrik Dvořáček
kola dívky 4-5 roků 1. Kateřina Špidlová
2. Kateřina Hrůzová
3. Tereza Lengálová
kola 100m,dívky roč.2011-12 1. Kateřina Špidlová
2. Kateřina Jalová
3. Anna Škaroupková
kola 100m,chlapci roč.2011-12 1. Alex Kučera
2. Matyáš Macháček
3. Eliáš Svoboda
kola 200m,dívky roč.2010 1. Adéla Krejčí
2. Julie Sehnalová
3. Karolina Repková
kola 200m,dívky roč.2009 1. Zuzana Gernešová
2. Aneta Kovalová
3. Anna Jalová
kola 200m,chlapci roč.2009-10 1. Jakub Šejnoha
2. Matěj Kafoněk
3. David Čiháček
kola 300m,dívky roč.2007-8 1. Veronika Čiháčková
2. Sára Schiffnederová
3. Markéta Pořízková
kola 300m,chlapci roč.2007-8 1. Nicolas Kučera
2. Daniel Ambroz
3. Jiří Kakáč
kola 500m,dívky roč.2005-6 1. Markéta Blažková ,Klára Beranová
kola 500m,dívky roč.2005-6 1. Matěj Man
2. Jiří Sázavský
3. Ondřej Kupsa
kola 1 okruh,dívky roč.2001-4 1. Pavla Odehnalová
2. Markéta Blažková
3. Aneta Schiffnederová
kola 1 okruh,chlapci roč.2001-4 1. Jiří Odehnal
2. Patrik Fojt
3. Ladislav Odehnal
kola 6 okruhů, muži 1. Matěj Kotouček
2. Michal Kučera
3. Michal Brázda

 

2015

V roce 2015 proběhl 47. ročník tradičního silničního cyklistického závodu „ O mistra Bořitova“, zařazený Českou unií sportu do akce „ Sportuj s námi „ se uskutečnil v neděli 31.května. Z důvodu nepříznivého počasí byl na poslední chvíli závod posunut z původního termínu o týden ale i přes problémy způsobené změnou termínu se závod vydařil a proběhl za krásného slunečného počasí. Soutěžilo 77 sportovců v 16 kategoriích a všichni závodníci kromě radosti ze závodění si odnesli díky organizátorům a sponzorům dárky, vítězové na prvních až třetích místech také medaile a diplomy.

Za zajištění organizace a zdárného průběhu závodu děkujeme všem pořadatelům z TJ Sokol Bořitov a také sponzorům: Obec Bořitov, Cyklo plus Rájec-Jestřebí, TJ Sokol Bořitov

Jednotliví vítězové se stali „Mistry Bořitova“ – přehled výsledků v jednotlivých kategoriích

Umístění v jednotlivých kategoriích na medailových místech:

kategorie: umístění:
odrážedla, ročník 2013 1. Marek Gerneš
2. Jáchym Krejčí
3. Nikola Lengálová
odrážedla, dívky roč. 2012 1. Kristýna Gryzová
2. Anna Škaroupková
3. Pavlína Kopecká
odrážedla, chlapci roč.2012 1. David Včelař
2. Šimon Včelař
3. Eliáš Svoboda
kola, ročník 2012 1. Jakub Kolínek
koloběžky, dívky 4-5 roků 1. Emma Odehnalová
odrážedla, chlapci 4-5 roků 1. Matyáš Macháček
2. Patrik Dvořáček
3. Jakub Kovář
kola dívky 4-5 roků 1. Kateřina Špidlová
2. Kateřina Hrůzová
3. Tereza Lengálová
kola chlapci 4-5 roků 1. Dalimil Entler
2. David Čiháček
3. Petr Dvořáček
kola dívky 6-7 roků 1. Zuzana Gernešová
2. Aneta Kovalová
3. Eliška Poláková
kola chlapci 6 roků 1. Martin Špidla
2. Matěj Kafoněk
3. Adam Včelař
kola chlapci 7 roků 1. Nicolas Kučera
2. Adam Ambroz
3. Pavel Dvořáček
kola dívky 8-9 roků 1. Karolina Vojáčková
2. Sára Schiffnederová
3. Dominika Lančová
kola chlapci 8-9 roků 1. Ondřej Jašek
2. Jiří Sázavský
3. Tomáš Topolář
kola dívky 10-11 roků 1. Valentina Bezděková
2. Klára Beranová
3. Markéta Blažková
kola chlapci 10-11 roků 1. Ladislav Odehnal
2. Filip Sedláček
3. Jan Bartek
okruh kolem Bořitova, dívky 1. Pavla Odehnalová
2. Anna Komprdová
3. Adriana Odehnalová
okruh kolem Bořitova, chlapci 1. Petr Jašek
2. Jiří Odehnal
3. Tomáš Bartek

 

2014

V neděli 25.května 2014 se uskutečnil za příznivého počasí 46.ročník silničního cyklistického závodu za hojné účasti zejména malých bořitovských závodníků. Soutěžilo přes 80 sportovců v 16 kategoriích a všichni závodníci kromě radosti ze závodění si odnesli díky organizátorům a sponzorům dárky, vítězové na prvních až třetích místech také medaile, diplomy, poháry.

Za zdárný průběh závodu probíhajícího v hlavních ulicích Bořitova děkujeme všem pořadatelům z TJ Sokol Bořitov a také sponzorům: Pivovar Černá Hora, Obec Bořitov, TJ Sokol Bořitov.

Jednotliví vítězové se stali „Mistry Bořitova“ – přehled výsledků v jednotlivých kategoriích

Výsledky v jednotlivých kategoriích:

kategorie: umístění:
odrážedla, dívky 2-3 roky 1. Emma Brožová
2. Kristýna Gryzová
3. Elen Kovalov
odrážedla, chlapci 2-3 roky 1. Alex Kučera
2. Matyáš Macháček
3. Patrik Dvořáček
odrážedla, dívky 4-5 roků 1. Zuzana Gernešová
2. Mia Nečasová
3. Eliška Poláková
odrážedla, chlapci 4-5 roků 1. David Čiháček
2. Dalimil Entler
3. Petr Dvořáček
kola dívky 4-5 roků 1. Aneta Kovalová
2. Eliška Poláková
3. Klára Včelařová
kola chlapci 4-5 roků 1. Jakub Mikulášek
2. Matěj Kafoněk
3. Jakub Šejnoha
kola dívky 6-7 roků 1. Sára Schiffnederová
2. Dominika Lančová
3. Veronika Čiháčková
kola chlapci 6-7 roků 1. Daniel Ambroz
2. Jiří Kakáč
3. Ondřej Rum
kola dívky 8-9 roků 1. Klára Beranová
2. Markéta Blažková
3. Karolina Vojáčková
kola chlapci 8-9 roků 1. Jan Ruml
2. Adam Raušer
3. Jiří Sázavský
kola dívky 10-11 roků 1. Markéta Vojáčková
2. Simona Páralová
3. Valentina Bezděková
kola chlapci 8-9 roků 1. Patrik Fojt
2. Pavel Karásek
3. František Holík
kola 1 okruh okolo Bořitova 1. Adriana Odehnalová
2. Aneta Schiffnederová
3. Anna Komprdová
1. Patrik Fojt
2. Pavel Karásek
3. Jan Bartek
kola 3 okruhy okolo Bořitova 1. Michal Kučera
2. Michal Holík
1. Dagmar Jelínková
kola 6 okruhů okolo Bořitova 1. David Martínek
2. Michal Holík
3. Michal Kučera

 

2013

V neděli 12.května 2013 i přes chladný a deštivý máj zdárně proběhl 45.ročník silničních cyklistických závodů „O mistra Bořitova“ . Závodilo přes 50 závodníků na tratích od 50 m až po 6 okruhů okolo Bořitova, tj. 7800 m. Vítězové na prvních třech místech obdrželi také diplomy, medaile nebo poháry a všichni závodníci drobné dárky.

Hlavní závod „O mistra Bořitova“ na okruzích kolem obce pro kategorie dorostu a mužů se jel jako 7.ročník „Memoriálu Karla Matouška“.

Za úspěšné zajištění závodu děkujeme všem pořadatelům z TJ Sokol Bořitov a také děkujeme sponzorům – Pivovaru Černá Hora, Obci Bořitov, TJ Sokol Bořitov. Děkujeme také místostarostovi obce panu Jiřímu Kovářovi za osobní účast na předávání cen. Za velkého povzbuzování diváků a „realizačních týmů“ jednotlivých závodníků všichni závodníci dojeli zdárně do cíle.

Jednotliví vítězové se stali „Mistry Bořitova“ – přehled výsledků v jednotlivých kategoriích

Výsledky v jednotlivých kategoriích:

kategorie: umístění:
odrážedla, chlapci do 3 roků 1. Šimon Smejkal
2. David Čiháček
3. Alex Kučera
odrážedla, chlapci 4-5 roků 1. Nicolas Kučera
2. Adam Ambroz a Tadeáš Gottwald
3. Adam Včelař
odrážedla, dívky 4-5 roků 1. Klára Včelařová
2. Veronika Vrbová
koloběžky 200m 1. Ondřej Ruml
2. Adéla Gottwaldová
3. Sára Schiffnederová
kola 100m 1. Ondřej Ruml
2. Nicolas Kučera
kola 200m 1. Veronika Čiháčková
2. Sára Schiffnederová
1. Daniel Ambroz
2. Jiří Kakáč
3. Vítězslav Skácel
kola 300m 1. Markéta Blažková
1. Jan Ruml
2. Ladislav Odehnal
3. Mikuláš Ostrý
kola 500m 1. Simona Páralová
2. Klára Beranová
1. Patrik Fojt
2. Pavel Karásek
3. Jiří Odehnal
kola 1 x 1300m 1. Andrea Karásková
2. Aneta Schiffnederová
1. Michal Kučera
2. Michal Holík
3. Patrik Fojt
kola 3 x 1300m 1. Matěj Kotouček
2. Michal Holík
3. Alexander Herc
kola 6 x 1300m 1. David Martínek
2. Matěj Kotouček
3. Michal Kučera

2012

V neděli 8.května 2012 se uskutečnil 44.ročník Tradičních cyklistických závodů O mistra Bořitova za celkem příjemného, ale chladivého májového počasí. Závodilo přes 80 závodníků v 16 kategoriích a všichni závodníci si mimo radosti ze závodění odnesli díky organizátorům a sponzorům věcné dárky. Vítězové na prvních až třetích místech také medaile, poháry a diplomy.

Hlavní závod „O mistra Bořitova“ na okruzích kolem obce pro kategorie dorostu, žen a mužů se jel již jako 6.ročník „Memoriálu Karla Matouška“.

Za zdárný průběh závodu probíhajícího zejména na Náměstí sv.Václava a v dalších ulicích Bořitova děkujeme všem pořadatelům z TJ Sokol Bořitov. Děkujeme také sponzorům – Pivovaru Černá Hora, Obci Bořitov, výkonnému výboru TJ Sokol a oddílu stolního tenisu TJ Sokol. Děkujeme starostovi obce Ing.Břetislavu Tesařovi za osobní účast na předávání cen. Za velkého povzbuzování diváků a „realizačních týmů“ jednotlivých závodníků všichni závodníci dojeli zdárně do cíle.

„Mistry Bořitova“ se stali dle výsledků v jednotlivých kategoriích

Výsledky v jednotlivých kategoriích:

kategorie: umístění:
odrážedla, dívky do 3 roků 1. Kučerová Aneta
2. Včelařová Klára
3. Gulová Teodora
odrážedla, chlapci do 3 roků 1. Šejnoha Jakub
2. Dvořáček Petr
3. Kuchár Štěpán
odrážedla, chlapci 4-5 roků 1. Kovář Jan
2. Dvořáček Pavel
koloběžky 1. Bartek Jan
2. Topolář Tomáš
1. Čiháčková Veronika
1. Bartek Tomáš
chlapci 4-5 roků 1. Ruml Ondřej
2. Kakáč Jiří
3. Skácel Vítězslav
dívky 4-5 roků 1. Čiháčková Veronika
2. Schiffnederová Sára
chlapci 6-7 roků 1. Ruml Jan
2. Bartek Jan
3. Topolář Tomáš
dívky 6-7 roků 1. Beranová Klára
2. Paráková Karolina
3. Vojáčková Karolina
chlapci 8-9 roků 1. Karásek Pavel
2. Fojt Patrik
3. Kuchar Matyáš
dívky 8-9 roků 1. Páralová Simona
2. Kučerová Kristýna
3. Vojáčková Markéta
chlapci 10-11 roků 1. Karásek Pavel
2. Fojt Patrik
3. Bartek Tomáš
dívky 10-11 roků 1. Komprdová Anna
2. Aneta Schiffnederová
1 okruh kolem Bořitova 1. Holík Michal
1. Hrubá Michaela
3 okruhů kolem Bořitova 1. Ženata Filip
2. Kotouček Matěj
3. Herc Alexander
1. Bocková Alena
6 okruhů kolem Bořitova 1. Martínek David
2. Ženata Filip
3. Navrátil Dušan
6 okruhů veteráni 1. Miroslav Havlík
2. Kotouček Pavel

 

2011

V neděli 8.května 2011 se uskutečnil 43.ročník tradičního cyklistického závodu za příjemného májového počasí. Závodilo přes 60 závodníků ve 13 kategoriích a všichni závodníci kromě radosti ze závodění si odnesli díky organizátorům a sponzorům dárky. Vítězové na prvních až třetích místech také medaile,diplomy, poháry.

Hlavní závod „O mistra Bořitova“ na okruzích kolem obce pro kategorie dorostu, žen a mužů se jel již jako 5.ročník „Memoriálu Karla Matouška“.

Za zdárný průběh závodu probíhajícího v hlavních ulicích Bořitova děkujeme všem pořadatelům z TJ Sokol Bořitov , sponzorům Pivovar Černá Hora, klub důchodců a kulturní komise obce Bořitova, oddíl stolního tenisu a také starostovi obce za aktivní účast při předávání cen.

Silniční cyklistické závody „O mistra Bořitova“ pro rok 2011

Výsledky v jednotlivých kategoriích:

kategorie: umístění:
odrážedla,děti do 3 roků 1. Daniel Ambroz
2. Nicolas Kučera
3. Sára Schiffnederová
chlapci 4-5 roků 1. Jan Jelínek
2. Tomáš Tobolář
3. Vojtěch Přikryl
dívky 4-5 roků 1. Lucie Pavlíčková
2. Veronika Illková
3. Lenka Nedomová
chlapci 6-7 roků 1. Patrik Fojt
2. Pavel Karásek
3. Adam Filler
dívky 6-7 roků 1. Karolina Paráková
chlapci 8-9 roků 1. Patrik Fojt
2. Libor Pavlíček
3. Jiří Odehnal
dívky 8-9 roků 1. Aneta Schiffnederová
2. Anna Komprdová
3. Valentina Bezděková
chlapci 10-11 roků 1. Jan Fojt
2. Ondřej Dosedla
3. Martin Sedláček
dívky 10-11 roků 1. Andrea Karásková
2. Aneta Schiffnederová
3. Kateřina Hortová
chlapci 12-14 roků 1. Matěj Kotouček
2. Dominik Prudek
3. Jan Fojt
dívky 12-14 roků 1. Adéla Šafářová
2. Andrea Karásková
dorost 15-18 roků 1. David Martínek
2. Jakub Šafář
3. Alexander Herc
muži 1. David Martínek
2. Jakub Šafář
3. Martin Blažek
ženy 1. Jana Horáková
veteráni 1. Martin Blažek
2. Milan Šafář
3. Miroslav Havlík

 

2010

TJ Sokol Bořitov, o.s.uskutečnil v neděli 9.5.2010 již 42.ročník Tradičních cyklistických závodů O mistra Bořitova a 4.ročník silničního závodu Memoriál Karla Matouška.

Za příjemného počasí a početné účasti 58 závodníků ve 14 dětských a žákovských kategoriích a hlavního silničního závodu byly s velkým nasazením jednotlivých účastníků a za velkého povzbuzování diváků docíleny následující výsledky:

Silniční cyklistické závody „O mistra Bořitova“ pro rok 2010

„Mistry Bořitova“ se stali následující vítězové ve svých kategoriích:

kategorie: umístění:
Odrážedla – chlapci 2-3 roky 1. Holík Stanislav
2. Matoušek Petr
3. Hráček David
Dětská kola – chlapci 4-5 let 1. Nedoma Martin
2. Jelínek Jan
3. Doležel Filip
Dětská kola – děvčata 4-5 let 1. Hráčková Tereza
Koloběžky – chlapci 4-5 let 1. Topolář Tomáš
Dětská kola – dívky 6-7 let 1. Bezděková Valentína
2. Páralová Simona
3. Kučerová Kristýna
Dětská kola – chlapci 6-7 let 1. Fojt Patrik
2. Filler Adam
3. Bartek Tomáš
Dětská kola- dívky 8-9 let 1. Bezděková Karolína
2. Hortová Kateřina
3. Schiffnederová Aneta
Dětská kola – chlapci 8-9 let 1. Dosedla Ondřej
2. Pospíšil David
3. Matoušek Filip
Dětská kola – chlapci 10-11 let 1. Prudek Dominik
2. Fojt Jan
3. Holík Michal
Dětská kola – dívky 10-11 let 1. Řehořková Eliška
Kola – chlapci 12-14 let 1. Herc Alexander
2. Páral Filip
3. Müller Vojtěch
Kola – dorostenci 1. Martínek David
2. Dosedla Jiří
3. Martínek Lukáš
Hlavní cyklistický závod „ Memoriál Karla Matouška „
Muži do 40 lett 1. Martínek David
2. Pánek Jaroslav
3. Grim Filip
Veteráni – muži nad 40 let 1. Blažek Martin
2. Průdek Vítězslav
3. Havlík Miroslav

 

Diplomy, medaile a věcné ceny darované sponzory a TJ Sokol předávali starosta obce Ing. Břetislav Tesař a náčelnice cvičících složek TJ Sokol Ing. Ludmila Matoušková.

 

2008

V neděli 11.května 2008 se uskutečnil již 41. ročník „Tradičních cyklistických závodů O mistra Bořitova“ a 3. ročník silničního závodu „Memoriál Karla Matouška“. Za velkého povzbuzování diváků a s velkým nasazením jednotlivých účastníků byly docíleny následující výsledky:

Silniční cyklistické závody „O mistra Bořitova“ pro rok 2008

Vítězové jednotlivých kategorií dětí a žactva se současně stali „Mistry Bořitova“:

kategorie: umístění:
tříkolky děvčata do 6 let 1. Homolková Michaela
2. Zimová Kristýna
tříkolky chlapci do 6 let 1. Ostrý Mikuláš
2. Bartek Jan
3. Holík Stanislav
dívky do 6 let 1. Schiffnederová Aneta
2. Komprdová Anička
3. Páralová Simona
chlapci do 6 let 1. Bartek Tomáš
2. Fojt Patrik
3. Filler Adam
dívky 7-8 let 1. Řehořková Eliška
2. Schiffnederová Anetka
3. Řehořková Alenka
chlapci 7-8 let 1. Fojt Jan
2. Ševčík Michal
3. Sedláček Martin
žákyně 9-10 let 1. Hrubá Michaela
2. Maršálková Aneta
žáci 9-10 let 1. Prudek Dominik
2. Fojt Jan
3. Holík Michal
žákyně 11-12 let 1. Hrubá Michaela
2. Řehořková Aneta
žáci 11-12 let 1. Páral Filip
2. Kotouček Matěj
3. Kolář Karel
žáci 13-14 let 1. Ženata Filip
2. Sedláček Tomáš
3. Dosedla Jiří
Hlavní silniční cyklistický závod „ Memoriál Karla Matouška „
dorostenci 15-18 let 1. Náhlík Zdeněk
2. Ženata Filip
3. Martinek David
ženy do 40 let 1. Jelínková Dagmar
ženy nad 40 let 1. Horáková Jana
muži do 40 let 1. Hirt Lukáš
2. Kroupa Miloš
3. Pospíchal Zbyněk
veteráni nad 40 let 1. Prudek Vítězslav
2. Kopecký Karel
3. Havlík Miroslav

 

Diplomy, medaile a věcné ceny darované sponzory předávali místostarosta obce p.Jiří Kovář a náčelnice TJ Sokol Ing.Ludmila Matoušková.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *